תחילת השנה היא תקופת זמן מצוינת לשיפור אובליגו הבנק עבור הרבה עסקים קטנים ובינוניים. בהמשך לכך פתח בנק הפועלים קמפיין מתן הלוואות לעסקים לרגל תחילת השנה. עסקים העומדים בתנאי סף הגשת בקשה למסלול החדש יכולים לגייס הלוואה מבנק הפועלים בתנאים נוחים במיוחד.

גיוס הלוואה לעסק בתנאים נוחים היא בהרבה מקרים עניין של תזמון. חשוב לדעת שחלק גדול מהבנקים הגדולים יוצאים מדי פעם בקמפיינים אטרקטיביים של מתן אשראי בתקופות שונות. כאשר זה קורה מומלץ לעסקים קטנים ובינוניים לבחון את זכאותם לגיוס הלוואות לעסקים מהבנקים בתנאי המבצע.

אנו רוצים לשתף אתכם במבצע חדש של בנק הפועלים למתן הלוואות לעסקים. לקראת שנת 2018 יוצא בנק הפועלים בקמפיין מתן אשראי ללקוחות כל הבנקים, עם עדיפות לעסקים שאינן לקוחות בנק הפועלים, בתנאי הלוואה אטרקטיבית. זאת הזדמנות מצוינת עבור העסק שלך לגייס אשראי נוח מבנק הפועלים. תנאי ההלוואה האטרקטיביים הינם בתוקף עד סוף חודש ינואר 2018, אז אל תהססו ליצור קשר לבדיקת זכאות.

מהן תנאי ההלוואה מבנק הפועלים לתחילת השנה?

הלוואה מבנק הפועלים לתחילת השנה במהלך קמפיין מתן האשראי מוענקת בתנאים אטרקטיביים משמעותית ביחס להלוואות בנקאיות רגילות לעסקים. תנאי ההלוואה מבנק הפועלים לתחילת השנה הם:

  • הלוואה לעסק עד 200 אלף שקלים
  • פריסת הלוואה עד 5 שנים (60 החזרים חודשיים)
  • ניתן לבקש חצי שנת גרייס – דחייה של החזרי הקרן ב-6 החודשים הראשונים
  • ריבית הלוואה אטרקטיבית – החל מפריים + 1.9%
  • אין דרישה לביטחונות נזילים. נדרשת ערבות בעלים ושעבוד ציוד (במקרה של הלוואה להשקעה)

תנאי ההלוואה בתוקף עד לתאריך 31.01.18

מהן תנאי הסף להגשת בקשה גיוס הלוואה מבנק הפועלים במסלול זה?

ההלוואה פתוחה לעסקים לקוחות כל הבנקים, כאשר יינתן עדיפות לעסקים שאין להם חשבון עסקי בבנק הפועלים. מעבר לכך על העסק לעמוד בתנאי הסף הבאים:

  • ההלוואה מוענקת רק לעסקים מורשים וחברות בע"מ
  • העסק חייב להיות בעל וותק של לפחות שנתיים
  • מחזור העסק השנתי מעל 500 אלף שקלים ועד 50 מיליון שקלים
  • סך אובליגו העסק אינו עולה על 3 מיליון שקלים
  • לעסק אין שיעבוד שוטף כללי לבנק אחר

אנו עומד בכל התנאים, כיצד ניתן לקבל את ההלוואה?

עסקים קטנים ובינוניים שעומדים בתנאי הסף להגשה למסלול הלוואות עבור תחילת השנה מבנק הפועלים יכולים לפנות לחברתנו על מנת לבצע בדיקת זכאות מקיפה להערכת סיכויים לאישור ההלוואה.

חשוב לציין, שאישור או דחייה של מתן הלוואה מבנק הפועלים לתחילת השנה הנו בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי של בנק הפועלים, בכפוף ליכולת ההחזר של הלקוח ולאחר בחינת כל הנתונים הכספיים של הלקוח לשביעות רצונו המלאה של הבנק.

בנוסף לכך, אנו יכולים לבחון את זכאותו של העסק לגיוס הלוואות לעסקים מקרנות סיוע אחרות כגון הקרן בערבות המדינה, קרן פועלים לעסקים ועוד. במידה והעסק עומד בכל תנאי הסף ובעל סיכויים גבוהים לקבל הלוואה מבנק הפועלים או מכל גורם אחר לתחילת השנה, אנו נלווה את העסק בתהליך קבלת ההלוואה מול גורמי הקרנות והבנק הרלוונטיים עד לגיוס הלוואה לעסק.